Witamy

logic » O Nas » 2011-02-10 16:29:20

Jako firma działamy od roku 1996. W latach 1996 - 2012 byliśmy autoryzowanym partnerem Vobis. Od 2012 do 2016 roku partner Komputronik.

Znajdujemy się na ul. Szerokiej 26 z parkingiem przed sklepem. Prowadzimy sprzedaż pełnego asortymentu oferowanego w sieci KOMPUTRONIK.

Oferowany sprzęt na życzenie klienta dowozimy. Świadczymy serwis komputerów, notebooków, drukarek atramentowych i laserowych  oraz monitorów.

Od października 2015 r. funkcjonuje nasz sklep internetowy www.logicone.pl.

Naszą ważną częścią działalności poza sprzedażą markowego sprzętu komputerowego są usługi świadczone dla małych i dużych firm, jednostek samorządowych i budżetowych, polegające na kompleksowej obsłudze związanej z wdrażaniem i opieką nad oprogramowaniem użytkowym, administracją sieci, serwisem sprzętu itp.

Sprzedajemy i wdrażamy oprogramowanie firmy INSERT: Subiekt GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT, Gratyfikant GT. W ofercie posiadamy również całą gamę telefonów: stacjonarnych, bezprzewodowych i faksów.  Oferujemy również programy antywirusowe i inne. Kupujący może skorzystać z zakupów na RATY. Wszystkie formalności załatwiamy na miejscu, a oferowane przez Sygma Bank oraz Żagiel kredyty są bardzo atrakcyjne.

Serdecznie zapraszamy. Razem zawsze coś wybierzemy !!!