Programy biurowe

logic » Oferta » 2011-02-11 11:57:01

CorelDRAW X3 PL Special Edition

Cena: 783,37 zł

CorelDRAW Graphics Suite X3 Special Edition, to pakiet programów służących do tworzenia różnego typu grafiki, umożliwiający szybkie i sprawne przekładanie pomysłów na gotowe obrazy.

Narzędzia i programy dostępne w produkcie umożliwiają wysoce efektywna pracę. Można tu wymienić: Corel PowerTRACE, zamieniający mapy bitowe na postać wektorową, co ułatwia pracę na nich, PHOTO-PAINT czyli narzędzia przydatne przy edycji zdjęć (dopasowanie kolorów, odcieni, wykonywanie migawek i inne), dodatkowo narzędzie pozwalające dopasować tekst do ścieżki, przydatne przykładowo w trakcie tworzenia logo firmy oraz narzędzia ułatwiające kadrowanie. Ponadto w programie dostępna jest szeroka paleta kolorów zawierająca miedzy innymi przezroczystą biel, 10 000 obrazków do wykorzystania, 1000 zdjęć, a także 35 nowych czcionek.

Produkt zaopatrzony jest w system podpowiedzi oraz podręcznik, które pozwalają szybko nauczyć się obsługi programu. Aby ułatwić zadanie początkującym użytkownikom zamieszczono 100 szablonów, które można dostosować do własnych potrzeb.

Program obsługuje urządzenia typu Tablet PC.

 


CorelDRAW X4 PL dla studenta

Cena: 402,27 zł
 

 Zestaw studencki zawiera:

  • CorelDraw GRAPHICS SUITE X4
  • Corel Paint ShopPro PHOTO X2
  • Corel painter 11